משלוח חינם מעל 400 ₪

הסיפור שלנו

המסע של שמן הזית מתחיל בכרם הזיתים. סבא רבא יוסף העפיל לישראל בשלהי המאה ה 19, ללא הורים, אך חדור מוטיבציה ואהבת ישראל. הוא התחנך בבית הספר החקלאי שהוקם על ידי הברון רוטשילד, שם למד את רזי המקצוע, ולימים נטע את עצי הזיתים הראשונים, שעברו מדור לדור במשפחה. הכרמים, שממוקמים בקרבת נחל דליה, נמצאים בבעלות המשפחה כבר למעלה מ 100 שנה. שם, למרגלות הר הכרמל, לא רחוק משאון גלי הים, גדלים עצי זית חסונים ובריאים. כל אחד מהזיתים המשובחים, יונק את האופי ואת הטעם המיוחד של האזור, יחד עם ההיסטוריה המשפחתית שטבועה באדמה. שמן הזית שלנו טהור, ישראלי ומורכב משילוב ייחודי של מספר זנים, וכולם יחד מספרים את סיפורה של האדמה.

עסקי שמן הזית היו תמיד ברקע, אבל עסקנו בתיירות ובמכירת תכשיטים ומזכרות לתיירים שהגיעו לביקור בארץ ישראל. בשלב כלשהו הבנו, שהתכשיט האמיתי היה בידינו כל הזמן.

מאותו הרגע, פצחנו בלמידה בלתי פוסקת כדי להגיע לשמן הזית האיכותי ביותר, חתרנו למצויינות לכל אורך תהליך הייצור והאריזה – החל בבחירת הזנים שירכיבו את הבלנד המושלם, ועד למציאת האריזה המשובחת ביותר, שתשמור על איכויותיו של השמן.

הן השמן והן בקבוקי הפח, זכו במדליות זהב בתחרויות נחשבות. שמן הזית שלנו זכה במדלית זהב בתחרות TerraOlivo לשנת 2019, שהתקיימה באיטליה. בקבוקי הפח המיוחדים זכו בפרס The Cans of the Year 2019, בתחרות שהתקיימה בגרמניה באותה השנה.

אחרי שנים ששיווקנו את השמן שלנו בחו"ל, לחברות תיירות ולחנויות בשדות תעופה בישראל, הבנו כמה הוא אהוד ומבוקש. לכן, מהיום, גם הקהל הישראלי יכול להנות משמן זית באיכות יצוא, זוכה מדליות ופרסים. אנו מגישים לכם את תכשיט הזהב המשובח ביותר – שמן זית ישראלי, שורשי, טהור.

 

 

Language
Hebrew
Open drop down